Świadczymy kompleksowe usługi projektowania, implementacji oraz wdrażnia aplikacji internetowych.     Doradzamy w kwestiach związanych z pozycjonowaniem stron , działaniami marketingowymi w internecie czy też wyborem najbardziej odpowiednich usług hostingowych. Oferujemy tłumaczenia stron www, z języka polskiego na obcy (zarówno zwykłe jak i specjalistyczne).

    Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i śrenich firm, których celem jest zaistnienie w internetowym świecie. Zarówno za sprawą zaprojektowania strony i rejestracji domeny od podstaw jak również stworzenia wizytówki internetowej, czy też przebudowy istniejącego serwisu.

    Podczas naszej współpracy zawsze macie Państwo wpływ na efekt końcowy, oferujemy zazwyczaj kilka wariantów rozwiązań, projektów, pomysłów, z których mogą Państwo wybrać najbardziej trafny.

    Zapewniamy późniejszą obsługę serwisu, aktualizacje, rozbudowę czy modernizację po bardzo niskich cenach.

Aktualizacje i zmiany:

Rodzaj usługi Uwagi Cena [brutto]
Edycja strony Klient dostarcza materiały od 20zł
Budowa podstrony Klient dostarcza materiały od 40zł
Obróbka i umieszczenie zdjęcia na serwerze Materiały dostarcza klient lub zleca wykonanie zdjęć od 10zł / szt.
Rozbudowa systemu CMS Zakres pracy uzgadniany z klientem od 200zł

Aktualizacje i zmiany mogą dotyczyć dowolnych aspektów związanych z funkcjonowaniem serwisu. Takie usługi wymagają dokładnego doprecyzowania z klientem. Zmiany mogą dotyczyć stron dostarczanych przez nas w przeszłości jak i istniejących u Państwa rozwiązań www.