Świadczymy kompleksowe usługi projektowania, implementacji oraz wdrażnia aplikacji internetowych.     Doradzamy w kwestiach związanych z pozycjonowaniem stron , działaniami marketingowymi w internecie czy też wyborem najbardziej odpowiednich usług hostingowych. Oferujemy tłumaczenia stron www, z języka polskiego na obcy (zarówno zwykłe jak i specjalistyczne).

    Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i śrenich firm, których celem jest zaistnienie w internetowym świecie. Zarówno za sprawą zaprojektowania strony i rejestracji domeny od podstaw jak również stworzenia wizytówki internetowej, czy też przebudowy istniejącego serwisu.

    Podczas naszej współpracy zawsze macie Państwo wpływ na efekt końcowy, oferujemy zazwyczaj kilka wariantów rozwiązań, projektów, pomysłów, z których mogą Państwo wybrać najbardziej trafny.

    Zapewniamy późniejszą obsługę serwisu, aktualizacje, rozbudowę czy modernizację po bardzo niskich cenach.

Projektowanie stron internetowych:

Rodzaj usługi Rozszerzenia Liczba podstron Cena [brutto]
Zaprojektowanie strony Szata graficzna do 8 450zł *
Kolejna podstrona - od 10zł
Galeria www Szata graficzna dowolna 200zł
Obróbka zdjęć - 5zł / szt.
Wizytówka www Elementy grafiki - 250zł

* Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc podane ceny mogą ulec zmienie w zależności od stopnia złożoności projektu, dłuższej współpracy czy też łączenia wielu produktów.